Про Нас

Компанія RIA.com включає бренди AUTO.RIA, DIM.RIA, RIA.com.

Щомісяця бренди допомагають 9 000 000+ українцям купувати та продавати автомобілі, нерухомість, товари та послуги перевірено та безпечно.

Наші бренди

AUTO.RIA Лідер автомобільної інтернет-торгівлі.

Щомісяця AUTO.RIA допомагає купувати та продавати нові авто та автомобілі з пробігом 5 000 000+ українцям. 405 автосалонів пропонують нові авто від 100% світових виробників, представлених в Україні. Автомобілі, які продаються на AUTO.RIA, можна дистанційно перевірити на СТО або за vin-кодом.

700 000+ автолюбителів стежать за AUTO.RIA в брендових спільнотах в Facebook, Instagram та інших. У міжнародному рейтингу SimilarWeb AUTO.RIA посів перше місце в Україні в категорії «Покупка авто». Кожного дня на AUTO.RIA продається більш ніж 1400 автомобілів.

DIM.RIAперевірені пропозиції нерухомості

Єдиний в Україні сайт, який пропонує своїм користувачам перевірені оголошення продажу та оренди нерухомості. Понад 1500 000+ українців щомісяця шукають вторинну нерухомість та новобудови на DIM.RIA.

Щодня на DIM.RIA додається 10 000+ оголошень. Понад 580+ агентств нерухомості та 5000+ ріелторів України розміщують оголошення на DIM.RIA

DIM.RIA здійснив революцію на ринку нерухомості - «Перевірені квартири» на DIM.RIA. «Перевірені квартири» - це квартири, будинки, земельні ділянки та об'єкти іншої нерухомості, які особисто відвідав Інспектор RIA та перевірив достовірність інформації: адресу, метраж, ціну, стан ремонту, а також зробив фото кожної кімнати та панорамні фото 360 °. Завдяки реальним фото, перевіреному описі та актуальній ціні Перевірені пропозиції переглядають у 9 разів частіше.

RIA.com — 3 300 000+ українців щомісяця продають та купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.Перевірені та безпечні покупки в інтернеті - ціль RIA.com.

Тому купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні.

Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особу продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватися.

RIA.com — перевірено та безпечно.